preload
Kahve falı bakma kampanyamız tekrar başlamıştır.Bundan böyle resmi yayınlanan fincan sahibi saorularını soracak ve siz kahve falı ziyaretçileri bu sorulara cevap arayacaksınız.
    Falınıza baktırmak istiyorsanız kahve falınızın resmini çekip bizlere kahvefalitr@hotmail.com adresine yolluyorsunuz. Falınızla ilgili merak ettiğiniz 3 adet soruyu soruyorsunuz .
    Bizim sitemize giren kahve falı izleyicileri bu sorulara fincan resimlerine bakarak cevap bulmaya çalışıyorlar.Maillerinizi Beklioruzmerhaba ben kahve falı baktırmak istiyorum.
resimler ektedir.
evliliğm hk bilgi almak istiyorum
işim hakkında bilgi almak istiyorum.iş değişikliğimi mi var yoksa bulunduğum mevkide yukselmemi var
ev görünüyormu


Siz fal severler kahve falı resimlerine bakıp bu soruları cevaplamanızı istiyoruz şimdiden teşekkürler
Daha detaylı fal yorumları için sizleri Taksimdeki en popüler  kahve falı  mekanına bekliyoruz.En iyi kahve falı bakan yer :)

İstanbuldaki Falcılar arasında ve istanbuldaki fal kafeler içersinde bir numarayız. Bizi deneyiniz

Müptela Fal Kafe 1 Bekar sokak No :14 Kat 1
(adidas bayii karşı sokağı)
0534 488 50 16


 Müptela Fal Kafe 2 Sadri Alışık sokak No:14 kat 1
Hüseyin Ağa camii karşı sokağı
0534 488 50 16
  • 4 yorum:

  • Zuhal evliliğinle ilgili bazı ikilemler yaşıyorsun.4 ay içersinde toparlanma yaşıcaksın.Ama bana sorarsan Müptela kafede su falı baktır daha detaylı net cevap alırsın

    Özge Pıtır

  • zuhal hanım kahve falı'nızda güvercin gördüm . evliliğinizde yakında olumlu gelişmeler olucak

  • evlikle alakalı ikilemde oldugun gozukuyo eşin sana karşı sevgisi var ama bu aralar kendine ayıt sorunlarl oldugu gozukuyo ama toparlama yaşlcagın gozukuyo

  • bnde baktrmk istyrm

Müptela Kafe

15 yıldır Taksim İstaklal caddesi Sadri Alışık sokak 14 numara ve Bekar sokak 14 numarada siz dostlarımıza hizmet vermekteyiz.Her Gün Saat sabah 10:00 ve Gece 02:00 a kadar sizlerleyiz.Laf değil fal bakıyoruz ve falda iddalıyız. En iyi medyumlarımız hizmetinizdedir.