preload

Kahve Falı Y

Kategori: Etiketler: ,
Kahve Falı Y
               Kahve falında Y harfi görmek falı bakılan kişinin hayatına isminde Y harfi bulunan birinin gireceği anlamında yorumlamamız mümkündür.
               Bu  isminde Y harfi bulunan kişi kimdir ve  falı bakılan kişinin hayatına nasıl bir etkide bulunacaktır. İşte her zaman olduğu gibi Y harfinin fincan içinde bulunduğu yerin bizde belirleyici etkisi olacaktır. Y harfi fincanın dibindeyse isminde Y harfi bulunan kişi falı bakılan kişinin hayatında olumsuz etkileri olacağı konusunda ipuçları verir. 
             Eğer Y harfi fincanın üst kısımlarına doğru çıkmışsa buda isminde Y harfi bulunan kişinin falı bakılan kişiye mutluluk getireceği konusunda öngörüde bulunmamız mümkündür. Y ayrıca hayatımız için önemli bir yol ayrımında olduğumuzu ve aklımızın sesini dinlememiz gerektiğini işaret eder.

Medyum Paşahan
  • 0 yorum:

Müptela Kafe

15 yıldır Taksim İstaklal caddesi Sadri Alışık sokak 14 numara ve Bekar sokak 14 numarada siz dostlarımıza hizmet vermekteyiz.Her Gün Saat sabah 10:00 ve Gece 02:00 a kadar sizlerleyiz.Laf değil fal bakıyoruz ve falda iddalıyız. En iyi medyumlarımız hizmetinizdedir.